Hakkımızda

Palamut Ayakkabı Malzemeleri, 7 Ülkeden 14 Farklı Dünya Markası Distribütörlüğü ile Türkiye Ayakkabı Yan Sanayi ve Saraciye Sektöründeki Liderliğini Koruyor. Tüm Ürün ve Markalarında Çevre Duyarlılığı ve Ekolojik Dengenin Korunmasını Esas Alıyor. Türkiye’nin Önde Gelen Teknolojik Firmalarından Biri Olan Palamut Ayakkabı Malzemeleri Müşterilerine Sunduğu Kaliteli Hizmet ile Pazarda Takip Edilen Oyunculardan.

HİKAYEMİZ NASIL BAŞLADI?

Palamut Ayakkabı Malzemeleri markasının hikayesi 1994 yılında İstanbul Gedikpaşa’da 20 metrekarelik bir dükkânda hakiki deri satarak başladı. 2023 yılına geldiğimizde ayakkabı yan sanayi sektöründen, tekstil giyim sektörüne, saraciyeden, otomotiv yan sanayi sektörüne kadar birçok pazarda varlığını sürdürüyor. Teknolojik altyapısı, modaya ve ihtiyaca uygun kaliteli ürün çeşitliliği, stok miktarı, müşteri isteklerinin karşılanması ile pazarda takip edilen oyunculardan biri.

Türkiye, Makedonya, Romanya ve Sırbistan ile başlayan serüvenimizde bugün İtalya’dan Almanya’ya, Uzak Doğu ülkelerinden, İspanya’ya kadar pek çok ülkede başta doğa dostu ürün çeşitliliği konusunda dünya pazarına rol model olan markalar ile iş ortaklığı yapıyoruz.

Rol Model Dünya Markaları ile Çalışıyoruz

Dünyada ayakkabı yan sanayi ve saraciye sektöründe Türkiye ilk sıralarda anılan bir ülkedir. Biz de Palamut Ayakkabı Malzemeleri olarak dünyada marka bilinirliğini yakalamış olmanın sorumluluğunda ve bilincindeyiz. Yaşanılabilir bir dünya için çevre dostu, geri dönüştürülebilir ürünlerimiz ile bulunduğumuz sektörlere yön veren yapıdayız. Uzak Doğu’da bulunan Ar-Ge merkezimiz ile inovatif, yeni nesil ürün ve malzemelerin üretimini ve tedariğini gerçekleştiriyoruz.

PALAMUT GROUP GENEL MERKEZ

İkitelli O.S.B Mh. Dersankoop – Dericiler Sanayi Sitesi A Blok No: 64 Trios, 34306 Başakşehir/İstanbul

BİZE ULAŞIN